Strona Domowa

Dzień babci i dziadka 2020

 

Dzień Babci i Dziadka
    ,,Kochamy Was całym sercem”- pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 30 stycznia  odbyło się uroczyste spotkanie, które od wielu lat jest tradycją naszej szkoły. Oprócz dziadków i babć, na uroczystości gościliśmy wójta gminy p. Andrzeja Modrzejewskiego. Na samym początku dyr. szkoły p. Sylwia Marciniak powitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Następnie uczniowie z klas I-III przedstawili program artystyczny, który przygotowali na tą okazję pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Z. Chalusiak, p. Jolanty Szynka i p. Marty Kuźnik. Z wielkim zaangażowaniem dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki  i tańczyły. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a wnukowie odważnie i bez tremy reprezentowali swoje umiejętności. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez kochane mamy. Atmosfera była uroczysta, podniosła     i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń     i radości.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę i życzymy dużo zdrowia!