Strona Domowa

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

 

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia.  
2 września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020.  Wszyscy przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość poprzedziła msza św. celebrowana przez księdza proboszcza Marcina Knagę w intencji dzieci, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Po mszy wszyscy udali się do szkoły. Następnie odbyła się część artystyczna, do której uczniowie przygotowywali się podczas końcowych wakacyjnych dni. Uroczysty apel na tą niezwykłą okazję przygotowała P. Anna Pichlak wraz ze swoimi wychowankami, uczniami klasy V.  Apel rozpoczęła  przewodnicząca Samorządu Szkolnego Natalia Pichlak. Na początku wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Sylwia Marciniak, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz podała informacje dotyczące organizacji i pracy szkoły w nowym roku szkolnym. Szczególnie czułe słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Pani dyrektor wszystkim uczniom życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości,   
a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.